Новини

17.03.17 –

Державне підприємство “Конотопський авіаремонтний завод “АВІАКОН” освоїло ремонт вертольоту типу Ми-14

ДП “АВІАКОН”, провівши дослідження з визначення технічного стану, виконав відновлювальні роботи на вертольоті Ми-14ПЛ.

06.09.16 –

«Авіакон» суттєво збільшив обсяги виробництва у рамках ДОЗ

Державне підприємство «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», що входить до складу ДК «Укроборонпром», за 6 місяців поточного року випустив продукції на 20,4 млн грн у рамках Державного оборонного замовлення. Для порівняння, за аналогічний період минулого року цей показник становив 57 тис грн.

27.07.16 –

Державне підприємство «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», що входить до складу ДК «Укроборонпром» отримав Сертифікату відповідності системи якості вимогам стандарту НАТО AQAР 2120.

Державне підприємство «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», що входить до складу ДК «Укроборонпром» отримав Сертифікату відповідності системи якості вимогам стандарту НАТО AQAР 2120. Відповідний документ вручив керівництву заводу Заступник генерального директора Концерну Володимир Кострицький за участі губернатора Сумщини Миколи Клочка та Керівника Аерокосмічного сектора ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» Олександра Карасьова.

28.07.14 –

Для Министерства обороны Украины

Государственное предприятие «Конотопский авиаремонтный завод «АВИАКОН» на безоплатной основе после ремонта поставил для Министерства обороны Украины 5 экранно-выхлопных устройств (ЭВУ) для вертолетов Ми-8МТ и Ми-24П с установочными комплектами.

17.07.14 –

Проведение закупки авиационного имущества

Перечень товаров и услуг необходимых предприятию будет размещаться в разделе "ТЕНДЕРЫ"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12